HAKKIMIZDA

Hakkımızda
A+ A- 

HAKKIMIZDA

Serin Otomotiv Halit SERİN tarafından 1986  yılında kurulmuş olup, hususi otomobil ve hafif ticari araçların kaporta – boya ve mekanik tamiratları ile ilgilenmektedir. Serin Otomotiv tüm bu hizmetlerin tamamı ve çıraklıktan ustalığa kadarki dönem, bu sektörde 27 senedir faaliyet göstermektedir.

Serin Otomotiv yarı kurumsal bir aile şirketi olup ,  müşteri memnuniyetini ilk amaç olarak gözetip bu hedef doğrultusunda çalışmaktayız.

Serin Otomotiv Ray Sigorta A.Ş.  Axa Sigorta A.Ş ve HDI sigorta A.Ş ile anlaşmalı servisliği bulunmaktadır. Ayrıca Ray Sigortanın Konya' daki TEK Hızlı Onarım Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyisini sunmak için hedeflerini her geçen gün biraz daha ileriye doğru yol almaktayız.

Vizyon:

Serin Otomotiv olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.

Misyon:

Temsil ettiğimiz markaların gücünü, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet veren; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

Kalite Politikamız:

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri servisimize de bekliyoruz.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER